Ślub w Dominikanie a ślub w Polsce

romantyczne.com
 
Ślub w Dominikanie a ślub w Polsce
 

Ile razy oglądając amerykańskie filmy zaczynaliście marzyć o ślubie odbywającym się na plaży przy akompaniamencie fal, z delikatną morską bryzą muskającą wasze przepełnione szczęściem twarze.

                Ile razy ten sen znikał, gdy tylko zobaczyliście wyciąg z waszego konta bankowego ?

Czy jednak słusznie ? Czy tak naprawdę usiedliście kiedyś i przeliczyliście koszty ?

Cena przeciętnego wesela w średniej wielkości Polskim mieście przy założeniu, że odwiedzi nas 80 osób (z czego 40 % to wujkowie z którymi nie widzieliśmy się od 15 lat) to około 36 000 zł.
Sala, kolacja, alkohol, fotograf, orkiestra i całe mnóstwo różnych rzeczy, które raczej nie zwrócą się w weselnych prezentach.


A wymarzony, bajkowy wręcz ślub z palmami i oceanem w tle oraz białym piaskiem pod stropami, do tego połączony z wspaniałą pełną słońca, przygód i niesamowitych wrażeń podróżą poślubną na Dominikanie może stać się rzeczywistością już za  15 – 25 tys. zł
                Praktycznie połowa kosztów, a w pakiecie otrzymacie przelot, znakomity hotel, świetnie wakacje, a  przede wszystkim tę jedną jedyną chwilę w swoim życiu kiedy to WY jesteście najważniejsi, którą możecie cieszyć się wspólnie, która w końcu jest intymna i jest TYLKO DLA WAS, a nie na pokaz dla innych.
                Jest  też wspaniała ceremonia ślubna przy akompaniamencie muzycznym miejscowego zespołu, tort, szampan, kwiaty, dekoracje i piękne widoki, o których nie zapomnicie dzięki profesjonalnie wykonanym zdjęciom oraz krótkim, ale doskonale zmontowanym filmem, który pozwoli wam wracać do tej chwili, kiedy tylko będziecie mieli na to ochotę.
               
                Wszystko pięknie, ale w końcu trzeba będzie wrócić do rodziny i znajomych, a wtedy być może będziecie musieli zmierzyć się z odrobiną pretensji, że nie było ich z Wami podczas tak ważnego wydarzenia?

SPOKOJNIE !!! Pamiętacie, że cena wesela w Polsce to ok 36 tys. zł, a to oznacza, ze zaoszczędziliście sporo pieniędzy, za które możecie wyprawić dla najbliższej rodziny i przyjaciół małe przyjęcie, podczas którego podzielicie się z nimi najwspanialszą chwilą waszego życiu!

 
  • Udostępnij:

Sprawdź ofertę

 Ślub na Dominikanie Ślub na Mauritiusie
Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności