Podróż poślubna do Dominikany

romantyczne.com
 
Podróż poślubna do Dominikany
 

Podróż poślubna na Dominikanę – przywileje dla Nowożeńców

Planując podróż poślubną szukamy oferty idealnej. Główne kryteria, które bierzemy pod uwagę podczas poszukiwań to pogoda, standard hotelu i wyżywienia, lokalne atrakcje, możliwość spędzenia romantycznych chwil. Zazwyczaj nie oszczędzamy na podróży poślubnej. W końcu mają to być niezapomniane, wyjątkowe chwile, w których nie ma miejsca na rozczarowanie czy niemiłe niespodzianki.

Dominikana – idealna na romantyczną podróż poślubną

Dlaczego podróż poślubna na Dominikanę to idealny pomysł? Długo można by wymieniać, bo powodów jest wiele.

Pogoda. Nie musimy się zastanawiać czy wymarzona pogoda będzie w maju, sierpniu czy grudniu. Dominikana to kierunek całoroczny, możemy być pewni, że słońca nam nie zabraknie.

Plaże. W rejonie Punta Cana znajdziemy kilometry białych, szerokich, piaszczystych plaż zaliczanych do dziesiątki najpiękniejszych na świecie.

Hotele. Zlokalizowane tuż przy plaży, w gajach palmowych, niewielkie budynki lub bungalowy, baseny w kształcie jezior, pokoje typu swim up z dostępem do basenów, jacuzzi na tarasie – na to wszystko mamy wpływ dokonując wyboru idealnej oferty.

All Inclusive. Bardzo bogaty All Inclusive w hotelach, począwszy od lokalnych i importowanych alkoholi, często nielimitowanych kolacji a’la carte (wybór dań z karty, nie tradycyjny bufet), sporty wodne niezmotoryzowane, w lepszych 5* hotelach wifi oraz sejf w cenie. Nie ma mowy o żadnych dopłatach za ręczniki, leżaki czy parasole przy basenach i na plaży.

Przywileje dla Nowożeńców na Dominikanie

Przywileje dla Nowożeńców. Warto zapytać naszych specjalistów o zniżki i specjalne przywileje dla Nowożeńców. Tropical Sun Tours jako licencjonowany Organizator posiada bezpośrednie kontrakty z hotelami a także ma wypracowane rabaty oraz bezpłatne pakiety Honeymoon. Na co można liczyć? Rabaty jeśli są dostępne w danym hotelu to naliczane są przez pracownika biura Tropical Sun Tours. W skład pakietu dla Nowożeńców najczęściej wchodzi kosz owoców i butelka rumu/wina w pokoju na powitanie. Pokój przystrojony jest w płatki kwiatów i balony, drzwi wejściowe oznaczone szarfą „Just married”. Nowożeńcy mogą skorzystać ze zniżek na zabiegi w SPA bądź bezpłatnych masaży. W momencie meldunku hotele bardzo często oferują parze młodej podniesienie kategorii pokoju do wyższej (zależy to od dostępności w momencie zakwaterowania). Wyżej opisane przywileje dostępne są w wybranych hotelach i nie wszędzie są identyczne. Warunkiem skorzystania ze zniżek czy pakietów jest przedstawienie w hotelu aktu ślubu w formacie europejskim. Nasi specjaliści podpowiedzą jak dopełnić formalności by Wasza podróż była pełna niezapomnianych chwil. Dodatkowo nasi rezydenci pomogą w organizacji romantycznej kolacji na plaży, lotu helikopterem nad wybrzeżem, romantycznej wycieczki na wyspę Saona i wielu innych atrakcji.

 
  • Udostępnij:

Sprawdź ofertę

 Ślub na Dominikanie Ślub na Mauritiusie
Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności