Ślub w ciepłych krajach - diabeł tkwi w szczegółach

romantyczne.com
 
Ślub w ciepłych krajach  - diabeł tkwi w szczegółach
 

Planując uroczystość życia, zwykle bierzemy pod uwagę najważniejsze aspekty takie  jak wybór sali, menu lub kreacje.

A co jeśli zamarzymy sobie zupełnie inną uroczystość? Daleko odbiegającą od ogólnie przyjętego kanonu przyjęcia idealnego? Bez całego blichtru i cudownej otoczki? Znamy doskonale historie od zamężnych już Pań na co uważać, co im się przytrafiło, co było nie tak, czyż nie prawda?

A zatem jak zorganizować uroczystość na plaży by była dniem idealnym, a zdjęcia tak piękne by wywoływały zazdrość u wszystkich oglądających??

Trzeba szczegółowo zaplanować i przede wszystkim, co najważniejsze - omówić z koordynatorem ślubnym wszystkie mogące mieć miejsce nieprzyjemne sytuacje:

1.Miejsce wyboru uroczystości

Nie pozwólmy by ktoś wybrał za nas, oczywiście wysłuchajmy opinii ale miejsce ma podobać się nam, ma spełniać nasze wymagania i być miejsce doskonałym. Pamiętajmy o tym by wybrać miejsce ustronne, z dala od tłumów i gapiów. Nie chcemy przecież by ktoś nam przeszkodził?!

2. Kreacja

Projektanci co sezon raczą nas nowymi trendami, inspiracjami. Pamiętajmy by nie ulegać wpływom i podążać we własnym kierunku. Przecież nie będziemy miały uroczystości w Ascot więc piękne kapelusze tudzież inne ozdobniki czy ciężkie wąskie suknie radziłabym schować głęboko do szafy (niech poczekają na odpowiedni moment)

Niezależnie od wieku postawmy na naturalność oraz zwiewność ! (Ale o modzie więcej w następnym artykule!)

3. Fotograf / kamerzysta

Warto zamienić z nim parę słów bezpośrednio (jeśli mamy możliwość) bądź mailowo przynajmniej parę dni przed planowaną uroczystością. Pozwólmy się poznać tak by obu stronom łatwiej się współpracowało. Proponuję wysłać fotografowi parę przykładowych zdjęć, inspiracji tak by mógł w ten sposób czegoś się o nas dowiedzieć. Przecież każdy ma prawo do innego poczucia estetyki, a zawód przez niego wykonywany daję mu możliwość szczególnego dopasowania się do klienta.

 4. Dekoracje - temat rzeka ale w bardzo przyjemnym wydaniu!

Możliwości mamy tak wiele ale no właśnie….. co wybrać by wszystko ze sobą grało i stanowiło jedność? Tematyka jest różnorodna, począwszy od stylu marynarskiego skończywszy na karaibskich mocno kolorowych akcentach. Wybór już należy do ciebie ale osobiście namawiam do wykorzystania naturalnych materiałów które są tak naprawdę najpiękniejszym
i najmodniejszym dodatkiem.

Stawiajmy na muszle, liny, sznury, wszystko w piaskowych odcieniach. Użyjmy kamieni jako dekoracji. Pamiętajmy ,że Less is more i ta zasada idealnie pasuje. Nie będzie  przekombinowane oraz nie zburzymy już i tak idealnego krajobrazu plaży!

5. Przekąski: ma być świeżo, kolorowo i ze smakiem!

Pamiętajmy, że jesteśmy na rajskiej wyspie więc korzystajmy ze wszystkich jej uroków, różnorodność owoców zachwyca. Wybór tortu wbrew pozorom jest kwestią niezwykle ważną gdyż nie może to być tort przypadkowy! Temperatura i rodzaj przechowania grają tu pierwsze skrzypce! Przede wszystkim już w momencie zamawiania upewnijmy się, że nie będzie miał nadmiaru bitej śmietany, lodów czy lukru.
Niby szczegół prawda? A jednak bardzo istotny!

Śluby na plaży mają swoją specyfikę i jeśli tylko dobrze wszystko zaplanujemy i przemyślimy z pewnością będzie to  najpiękniejszy dzień w życiu. Cała uroczystość odbiega od standardowej tej kościelnej, więc musimy mieć na uwadze to, że pewne rzeczy musimy zorganizować inaczej.

Dlatego tu jesteśmy dla Was i zajmujemy się ślubami profesjonalnie, razem stworzymy ceremonię idealną, która na długo pozostanie w Waszej pamięci i będzie uwieczniona na znakomitych zdjęciach! Dajemy Wam 100 % Gwarancji ;)

 
  • Udostępnij:

Sprawdź ofertę

 Ślub na Dominikanie Ślub na Mauritiusie
Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności