Ślub na plaży

romantyczne.com
 
Ślub na plaży
 

Ślub na plaży to marzenie wielu par planujących jeden z najważniejszych dni w życiu.

Przed podjęciem takiej decyzji warto wziąć pod uwagę kilka czynników, które mogą mieć istotne znaczenie dla satysfakcji pary młodej z zorganizowanej ceremonii w plenerze. Najważniejszy z nich to pogoda, warto wybrać kierunek gdzie prawdopodobieństwo deszczu czy chłodu jest znikome. Idealne są destynacje tropikalne. Temperatura w granicach 25 – 30 stopni i rzadkie opady deszczu to duży komfort dla pary młodej. Sama plaża najlepiej aby była położona w miejscu kameralnym, co da nam nie tylko poczucie intymności i celebrację uroczystości bez zbędnych gapiów a efekt sesji zdjęciowej wśród palm na pustej plaży będzie wspaniałą pamiątką dla pokoleń.

 

Ślub na plaży - o tym musisz wiedzieć!

Przy wyborze plaży kierujemy się kilkoma czynnikami. Najważniejszy jest kierunek słońca w odniesieniu do kierunki położenia plaży, możliwość godziny organizacji uroczystości w danym miejscu, kolor piasku i wody, scenerie w postaci egzotycznej roślinności no i oczywiście kameralność.

Dopełnieniem całości są odpowiednie do danej plaży dekoracje, w większości wykonane na nasze zamówienie. Lista dodatków jak choćby muzyczne trio, egzotyczne owoce czy białe konie to przysłowiowa wisienka na torcie, która powoduje jednak, że nasi klienci mają ślub z bajki.

Nasze pary mogą te piękne obrazki zachować wyłącznie dla siebie lub skorzystać z usług naszych profesjonalnych fotografów, dzięki którym ten wyjątkowy dzień zostanie w pamięci nie tylko naszej pary ale ich rodziny i przyjaciół.

 
  • Udostępnij:

Sprawdź ofertę

 Ślub na Dominikanie Ślub na Mauritiusie
Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności