Moda ślubna na plażę dla Panny Młodej

romantyczne.com
 
Moda ślubna na plażę dla Panny Młodej
 

Moda Ślubna na plażę dla Panny młodej...

Dla nas kobiet to chyba najważniejsza kwestia i nie bójmy się określenia: "próżność". Chcemy tego dnia wyglądać świeżo, młodo, lekko i czuć się przyjemnie (przecież będziemy na zdjęciach !!!).
Co zrobić by ani podmuch wiatru ani wysokie temperatury ani wysoka wilgotność nie zepsuły nam samopoczucia w trakcie ślubu na plaży? Pomyślmy w jakiej kreacji czujemy się doskonale, która podkreśla nasze walory i pokazuje to co mamy najpiękniejsze? Przede wszystkim zachęcam aby podejść do tematu bardzo indywidualnie, a wybór mamy naprawdę ogromy!

Suknia: Szyta na miarę czy z luksusowego butiku czy z tzw "sieciówki”? Oczywiście nie ma to żadnego znaczenia, ale nie o tym. Skupmy się na materiale gdyż musi być lekki, przewiewny i musimy się w nim czuć komfortowo i nie może pozostawiać plam. Odradzałabym beżowe kolory gdyż na tle pięknego białego piasku mogą wyglądać nienaturalnie czy wręcz sztucznie. Znakomicie prezentuję się biały i wszystkie jego odcienie. Jedwabne, lniane czy tiulowe kreację będą znakomitą alternatywą.

Welon: Zalecam długi i mam na to wyłącznie jeden argument - pasuje idealnie do zdjęć! Efekt przerośnie wasze oczekiwania, na co daję gwarancję ;) Oczywiście niczego sobie będą naturalne wianki lub te zrobione z lokalnych kwiatów. Pamiętajcie tylko o tym by wszystko ze sobą współgrało!

Obuwie: Na pewno wysoka temperatura da wam się we znaki więc wybierzmy obuwie wygodne. No właśnie, więc jakie? Przeszukawszy internet znalazłam wiele stron proponujące buty związane z tą właśnie uroczystością, piękne szpilki na niebotycznych obcasach, o których ….możemy raczej zapomnieć, gwarantuję, że nie będzie to dobre rozwiązanie plus efekt będzie niestety tragikomiczny. Pamiętajmy, że jesteśmy na plaży. Jedną z najciekawszych alternatyw są ozdobne koraliki na stopę. Raczej nazwałabym to biżuterią bo z obuwiem nie wiele ma wspólnego ale wygląda cudownie i efekt jest piorunujący! Możemy też zastanowić się na japonkami, wiele z nich ma ciekawą kolorystykę i bardzo fajne elementy.

Kwiaty: Zróbmy wcześniej mały research i dowiedzmy się (zależności od miejsca ceremonii), które gatunki kwiatów mają długą żywotność i dobrze zachowują się w wysokich temperaturach. Wybierajmy też te lokalne oraz sezonowe, mamy wtedy pewność, że będą świeże - pięknie wyglądają plumerie, eustomy i alstromelie.

Reszta zależy już od waszej pomysłowości !

Powodzenia !

 
  • Udostępnij:

Sprawdź ofertę

 Ślub na Dominikanie Ślub na Mauritiusie
Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności