Jaki makijaż do ślubu na plaży

romantyczne.com
 
Jaki makijaż do ślubu na plaży
 

Makijaż do ślubu na plaży

    W ten najważniejszy dzień naszego życia jakim jest wyjście za mąż, każda z nas chcę wyglądać najpiękniej na świecie. Nie tylko dla swojego przyszłego męża czy gości ale przede wszystkim dla własnej siebie aby móc poczuć się naprawdę wyjątkowo.

Dlatego wybierając ślub na plaży tym bardziej warto dokładnie przemyśleć nasz wygląd aby współgrał on ze stylem ceremonii i był odpowiedni do miejsca jakim jest plaża.

Makijaż - ta z pozoru błaha i wydawałoby się mało istotna rzecz w rzeczywistości jest bardzo istotnym elementem ceremonii, a przede wszystkim jedną z najważniejszych dla dobrego samopoczucia Panny Młodej.

Szykując się na ślub na plaży musimy przede wszystkim postawić na swoją naturalność jednocześnie dbając o to, żeby przy użyciu niewielkiej ilości kosmetyków w delikatny sposób podkreślić naszą urodę czy zakryć ewentualne niedoskonałości. Makijaż powinien być rozświetlający, nadać naszej cerze świeżości i zdrowego wyglądu.

Baza: Nie zapomnij o bazie pod makijaż, która sprawi, że kosmetyki będą się dłużej utrzymywać .

Oczy: Jeżeli chodzi o makijaż oczu postaw na brązy, beże, złoto. Kolory te idealnie wpasują się w plażowy krajobraz. Nie będziemy wyglądać wtedy sztucznie co jest przecież istotne.

Najlepszym rozwiązaniem na upalny dzień będzie makijaż oczu, w którym główną rolę zagrają rzęsy. Ciekawym pomysłem jest wykorzystanie kępek rzęs, które najlepiej podkreślą twoje spojrzenie i powiększą oko. Będziesz mogła czuć się bezpiecznie gdy się wzruszysz i nie obawiać się rozmazanego tuszu.

Jeśli kępki są dla nas niewygodne to nieodzownym kosmetykiem użytym w makijażu jest wodoodporny tusz.

Usta: Jeżeli zależy nam na jakimś mocnym akcencie w makijażu to najlepszą opcją na plażę będzie nadanie koloru naszym ustom, co podkreśli ich zmysłowość. Jeśli nie czujesz się dobrze w mocniejszych kolorach to postaw na błyszczyk. Lśniące usta będą wyglądały bardzo zdrowo i naturalnie.

Ważne!!! Dziewczyny unikajmy mocnych makijaży przy użyciu wielu kosmetyków, są one szalenie nie praktyczne i nie nadają się na takie miejsce ślubu jakim jest plaża. Uzyskamy odwrotny skutek do oczekiwanego i nadamy naszej twarzy zupełnie niepotrzebny wygląd maski. W promieniach słońca przy wysokiej temperaturze i tak szybko z nas wszystko spłynie, co będzie wyglądało po prostu brzydko i nie pozwoli nam czuć się komfortowo!!!

Gdy makijaż będzie gotowy dla bezpieczeństwa nie zapomnij o kosmetyku utrwalającym, który utrzyma makijaż dłużej. Ciekawą opcją jest tutaj spray fixujący, który rozpyla się na twarz. Makijaż wtedy staję się także odporny na pot co przy późniejszej sesji zdjęciowej pozwoli nam czuć się pewnie i pięknie wyjść na zdjęciach.

Pamiętaj, najważniejsze to to żeby czuć się dobrze, nie ma potrzeby podążać bezwiednie za trendami. Najważniejsze to czuć się świetnie w swojej skórze i być sobą.

 
  • Udostępnij:

Sprawdź ofertę

 Ślub na Dominikanie Ślub na Mauritiusie
Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności