Wymarzony ślub na Dominikanie

romantyczne.com
 
Wymarzony ślub na Dominikanie
 

Chcielibyśmy z całego serca podziękować ekipie Tropical Sun za organizacje naszego ślubu. Dziękujemy Romkowi za mila obsługę, za wszelkie rady, pomoc, robienie dodatkowych zdjęć, za to ze podpowiadał co i jak mamy robić aby nasze zdjęcia wyszły jak najlepiej. Dziękujemy, że próbował rozluźnić atmosferę abyśmy na sesji czuli sie jak najlepiej.
Dziękujemy Patrycji za piękne i wyjątkowe zdjęcia.
Milanowi-za to ze zrobił dla nas najpiękniejsza pamiątkę na cale życie. Film, który dla nas nakręcił przeszedł nasze wszelkie oczekiwania. Profesjonalny sprzęt, doświadczenie i zaangażowanie zrobiły swoje. Jesteśmy nim zachwyceni!
Podziękowania należą sie również Dominice, która towarzyszyła nam we wszystkich naszych wycieczkach. Przesympatyczna osoba, która w bardzo ciekawy sposób opowiadała nam o życiu w Dominikanie, dzięki niej dowiedzieliśmy sie wiele ciekawych rzeczy. Wycieczki, które Państwo organizują są nie do opisania w słowach...to po prostu trzeba przeżyć!
Największe podziękowania kierujemy do Kasi, dzięki której spełniło sie nasze marzenie o bajkowym slubie.Za profesjonalizm, zaangażowanie i dopracowanie każdego szczegółu. Dzięki Kasi o nic sie nie martwiliśmy a nasze przygotowania ślubne były przyjemnością.
Dziękujemy ze mieliśmy okazje współpracować z tak profesjonalnymi i wspaniałymi ludźmi.
Z ogromnym przekonaniem polecamy Tropical Sun parom, które chcą mieć bajkowy ślub jak i wakacje w cudownym miejscu jakim jest Dominikana


Dziękujemy

Aneta & Daniel Krajewscy

21.04.2017

 
  • Udostępnij:

Sprawdź ofertę

 Ślub na Dominikanie Ślub na Mauritiusie
Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności