Ślub z podróżą poślubną – to się opłaca

romantyczne.com
 
Ślub z podróżą poślubną – to się opłaca
 

Podróż poślubna zwana również miesiącem miodowym stała się nierozłącznym elementem towarzyszącym świeżo upieczonym małżonkom. Na podróż poślubną  z reguły wybierane są miejsca wyjątkowe, romantyczne, z pięknymi plażami i hotelami. Dominikana, Mauritius czy Seszele to zdecydowanie propozycje godne polecenia. Wyjazdy może nie należą do najtańszych ale to miejsca godne tej zacnej okazji. Decydując się na taka romantyczna podróż rodzi się jeszcze bardziej romantyczne pytanie: a może wziąć tam ślub?

Polecamy. To dobre rozwiązanie a przede wszystkim opłacalne w takich okolicznościach.  Skoro zdecydowaliśmy się na taka podróż to w zasadzie dochodzi nam koszt ceremonii, który w zależności od wyboru miejsca, dekoracji i dodatków można zorganizować od 2000 USD. Organizacja wesela w Polsce to koszt wielokrotnie wyższy. Organizując wesele w kraju, nie wypada nie zaprosić często licznej rodziny, przyjaciół, potem koszty okazałej sukni ślubnej, garnitury i eleganckich butów itd. Itd.

Organizując ślub za granicą bardzo mocno ograniczamy koszty. Potencjalni goście nie obrażą się, że nikt nie zaprosił ich na ślub a dodatkowo nie musimy przywiązywać tak dużej wagi do ubioru, który z racji klimatu jest dużo lżejszy i mniej wystawny.

Podsumowując ślub z podróżą poślubną się opłaca.

 
  • Udostępnij:

Sprawdź ofertę

 Ślub na Dominikanie Ślub na Mauritiusie
Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności