Ślub w stylu morskim

romantyczne.com
 
Ślub w stylu morskim
 

Ślub w stylu morskim

Zastanawiasz się nad motywem przewodnim? A może …. morze?!?

Ślub na plaży w morskim stylu? Brzmi idealnie! Wystarczy kilka ciekawych i oryginalnych pomysłów na dekoracje a będą one idealnym uzupełnieniem rajskiej scenerii. Tłem oczywiście będzie delikatny biały piasek, turkusowa woda oraz tropikalne palmy skąpane w słońcu. Wyobrażamy sobie od razu gazebo przystrojone w zwiewne biało-niebieskie woale, związane liną marynarską i udekorowane muszlami czy rozgwiazdami. Obowiązkowo na środku mały, biały stoliczek, przy którym wyznacie sobie miłość oraz podpiszecie niezbędne dokumenty. Dojście do miejsca ceremonii usypane będzie małymi muszelkami, elementami rafy koralowej lub tradycyjnie płatkami kwiatów. Po bokach pięknie będą się prezentowały wiszące latarenki ze świeczkami. Mile widziane również będą takie motywy jak skrzynka skarbów (w końcu to Karaiby J ), liny, kotwice czy ster.

Zamiast tradycyjnych poduszek na obrączki można pomyśleć o nałożeniu obrączek na ramiona rozgwiazdy, czy o zanurzeniu ich w pięknej muszli wypełnionej piaskiem. Aby Wasz ślub stał się niezapomnianym przeżyciem aranżujemy ceremonię piasku, gdzie Państwo Młodzi na zmianę wsypują do buteleczki piasek w dwóch kolorach tworząc przy tym piękny, niepowtarzalny wzór stanowiący symbol połączenia. Idealnie sprawdzi się bukiet stworzony z tropikalnych kwiatów dodatkowo przystrojony muszlami. Nie zapominamy o torcie, musi on współgrać z motywem przewodnim. Delikatna dekoracja, pastelowa kolorystyka i lekki owocowy smak tortu będzie strzałem w dziesiątkę! Pomysłów jest wiele a ograniczeniem jedynie fantazja. Nie musicie o wszystkim myśleć sami. Nasza koordynatorka ślubna uważnie wysłucha Waszych propozycji, dopyta o Wasze oczekiwania, chętnie doradzi i zainspiruje Was swoimi pomysłami. Doświadczenie zebrane przy organizacji ślubów na Dominikanie i ślubów na Mauritiusie pozwala nam profesjonalnie się Państwem zaopiekować i stworzyć cudowną, rodzinną atmosferę. Zaufaj profesjonalistom!

 
  • Udostępnij:

Sprawdź ofertę

 Ślub na Dominikanie Ślub na Mauritiusie
Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności