Ślub w rajskim zakątku świata

romantyczne.com
 
Ślub w rajskim zakątku świata
 
Powstała idea. Mała iskierka na rozłożystym nieboskłonie marzeń. Podmuch fantazji dający wszystkiemu początek, rozpalił ją i uczynił pochodnią za którą powędrował umysł nadając kształt marzeniom. Rozpalony płomień przeistoczył się w żar i pasję zataczającą coraz to większe kręgi. Mimo przeciwności losu z niesamowitą mocą przetaczał się poprzez wszystkie cele, splatając wszystko niepodzielnie.......
Tak zaczęła się nasza przygoda z Tropical Sun Tours i Dominikana, a właściwie ślub w tym rajskim zakątku świata. Mój pierwszy mailowy kontakt z Katarzyną Narewską okazał się bardzo owocny. Wymieniliśmy dziesiątki maili z informacjami, oczekiwaniami, realiami... Luty.... Lecimy... Zachwyt jaki wywarła na nas wyspa zaćmił umysły mgiełką zauroczenia. I tak już zostało do końca. Czuliśmy się jakby w letargu chłonąc otaczająca nas atmosferę relaksu, swobody i wszechobecnej muzyki. 
W wyborny nastrój wprawiała nas także dbałość o nasz komfort całego grona naszych przyjaciół z Tropical Sun. 
Chciałbym gorąco podziękować Kasi i Adamowi za wspaniałą organizację naszego *wzbogaconego* nieprzewidzianymi okolicznościami wypoczynku. Wspaniałą, nieodbiegającą od naszych wyobrażeń uroczystość zaślubin. Wystrój i oprawę tego niesamowitego skrawka plaży, który był dla nas całym światem w tym magicznym dniu. Za niezwykłą pogodę ducha emanującą z Adama i jego kreatywność. 
Podziękowania należą się też całemu zespołowi: 

Romanowi - za wychodzące po za zakres obowiązków zaangażowanie. Skoordynował wszystko w niewiarygodnie płynny, bezstresowy ciąg zdarzeń uwieńczony przepięknym ślubem oraz sesją zdjęciową w Altos de Chavon

Uli - za merytoryczne przygotowanie wspaniałej opowieść  o Dominikanie, jej mieszkańcach, dramatycznej historii wyspy, oraz  poświęcenie nam czasu i wsparcia. 

Milanowi - za otwarcie się i zaangażowanie na moje oczekiwania dotyczące filmowej części naszej opowieści o miłości, marzeniach i ich spełnianiu. 

Dominice - za ciepło Karaibów wypływające z niej samej. 

Markowi - za koordynacje naszego pobytu. 

Pani Ani z biura w Katowicach - za poinformowanie, przygotowane i realizacje voucherów. 

Jestem pełen podziwu dla pracy - czy też pasji - jaka jest wykonywana przez cały zespół Tropical Sun Tours oraz osoby współpracujące. 
Naszym skromnym zdaniem goście opcje VIP mają wpisaną w standard. Pozdrawiam i do zobaczenia na kolejnych wyprawach wakacyjnych.

Adam i Jadwiga
 
  • Udostępnij:

Sprawdź ofertę

 Ślub na Dominikanie Ślub na Mauritiusie
Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności