Ślub w karaibskim klimacie

romantyczne.com
 
Ślub w karaibskim klimacie
 

Nasza przygoda z biurem Tropicalsun zaczęła się kiedy wykupiliśmy już wycieczkę na Dominikanę, naszym skrytym marzeniem był ślub w karaibskim klimacie, dlaczego właśnie nie teraz? Przewertowaliśmy kilkanaście stron w internecie i trafiliśmy właśnie na was. Strzał w 10! Od wysłania pierwszego zapytania do biura w ciagu kilku minut wiedzieliśmy już wszystko, a formalności załatwione juz w kilka dni. Jesteśmy bardzo wdzięczni Pani Kasi jaki i Romkowi za zaangażowanie całym sercem w organizacje naszego ślubu na najżywszym poziomie. Cała ceremonia była urocza jak i pełna romantyzmu. Jednym zdaniem najpiękniejszy dzień w życiu i ślub marzeń.

Korzystaliśmy również z wycieczek fakultatywnych, pokazujących nam życie i kulturę dominikańską jak i rownież piękno bardziej kameralnej Dominikany. Bardzo polecamy wycieczkę na Saone i Vide wraz z przewodniczką Dominiką, której rownież dziękujemy za wspaniały wspólnie spędzony czas.
Jeszcze raz ogromnie podziękowania Tropicalsun i pozdrowienia dla całej załogi!
To nie koniec naszej przygody z Wami tego możecie być pewni!


Kasia i Grzegorz Baszak

 

Twój ślub za granicą

Marzy Ci się ślub tak cudowny, jak ceremonia Kasi i Grzegorza? Szczegóły naszej oferty sprawdzisz tutaj: romantyczny ślub za granicą.

 
  • Udostępnij:

Sprawdź ofertę

 Ślub na Dominikanie Ślub na Mauritiusie
Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności