Ślub na prywatnej plaży

romantyczne.com
 
Ślub na prywatnej plaży
 

Słowo klucz „prywatnej”. Dlaczego to takie ważne? Większość folderów reklamowych pokazuje pary samotnie spacerujące po kilometrowej plaży, sesje zdjęciowe biegnącej po białym piasku panny młodej czy niczym nie zmącany widok na lazurową wodę. I tak właśnie może być ale nie koniecznie musi. Należy pamiętać że niektóre np. Dominikańskie resorty to kilka tysięcy gości. Ślub organizowany jest około godziny 13:00 więc każdy może sobie wyobrazić a jak o tej godzinie wygląda otoczenie ślubnego gazebo na plaży hotelowej.

 

Ceremonia ślubna na prywatnej plaży

Prywatne plaże przy których organizujemy śluby są położone z dala od zatłoczonych resortów. Palmy kokosowe i niska roślinność jest bardzo naturalna i stanowi doskonałe tło do sesji zdjęciowych. Nasze pary czują się komfortowo i niczym nie skrępowani cieszą się sobą, tym pięknym dniem a powstałe sesje są to autentyczne uwiecznienie chwili a nie efekt „photo shopa”

 
  • Udostępnij:

Sprawdź ofertę

 Ślub na Dominikanie Ślub na Mauritiusie
Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności