Ślub na plaży w towarzystwie najmłodszych

romantyczne.com
 
Ślub na plaży w towarzystwie najmłodszych
 

Wiele par z dziećmi, marzących o romantycznym ślubie na Dominikanie, niepokoi się o trudności związane z takim przedsięwzięciem. Jak całą rodzina wytrzyma długą podróż? Czy upał nie zaszkodzi maluchom? Czy nie należy martwić się, że zmiana flory bakteryjnej negatywnie wpłynie na nastrój całej rodziny? Jak to w ogóle ogarnąć?! Pytań jest wiele, a my zapewniamy: to o wiele łatwiejsze niż się wydaje.
Jeszcze raz zapewniamy- nie ma się czym martwić. Choć wydaje się, że organizacja ślubu na Dominikanie z dziećmi to nasze prywatne mission impossible , my śmiało obalamy tą tezę i zamierzamy pokazać Wam, że jest to o wiele prostsze niż organizacja takiej uroczystości w Polsce. Wiele lat doświadczenia pokazało nam, że to właśnie maluchy najlepiej znoszą trudy podróży, a także są najbardziej zadowolonymi klientami. 


Po pierwsze, decydując się na ślub na Dominikanie i skorzystanie z naszej oferty macie gwarancje pełnej opieki nad Waszą ceremonią. Nad jej przebiegiem czuwają koordynatorzy w Polsce, a także opiekun na Dominikanie. Nie musicie się również martwić załatwianiem miliona formalności. Wy jedynie dostarczacie nam dokumenty, a nad resztą panuje nasza doświadczona obsługa. I wy, i dzieci jesteście bogatsi o czas, który oszczędzacie na załatwianiu oraz planowaniu, i możecie spędzić go razem przygotowując się na ten piękny czas.

Po drugie, wbrew pozorom klimat Dominikany jest bardzo przyjazny. Owszem, temperatura waha się w granicach 26 stopni Celsjusza, ale obecność oceanu i delikatna morska bryza sprawia, że jest tam bardzo przyjemnie. 
Na Dominikanie nie ma także obowiązku dodatkowych szczepień więc bez obaw można zaplanować swoją podróż na krótko przed, oraz oszczędzić dzieciom niepotrzebnego stresu, związanego z bolesnymi zastrzykami. 

Co więcej, flora bakteryjna jest dość zbliżona do naszej, więc nie ma raczej zagrożenia zatruciem pokarmowym. Dodatkowym atutem jest fakt, iż na Dominikanie żywność produkowane jest raczej na wyspie, niż przywożona, co sprawia, że jej jakość jest również lepsza. 

Dbamy także o idealnie do Państwa dobrane ubezpieczenie, które zapewnia nieodpłatną opiekę lekarską, a także nasz koordynator czuwa nad Państwem każdego dnia, by w razie trudnej sytuacji służyć pomocą. 

Przeraża Was długi lot z maluchami? Zupełnie niepotrzebnie. Po pierwsze dbamy o to, by proponować Państwu loty bezpośrednie, co znacząco poprawia komfort podróży. Transfer z lotniska również jest krótki, by nie przysparzać Wam zmartwień. Ponadto, macie do dyspozycji wygodne, duże samoloty wyposażone w system umożliwiający oglądanie filmów, a nawet granie w gry komputerowe. A gdy maluchy zmorzy sen  o wiele łatwiej jest im zwinąć się w kłębek i zasnąć wygodnie na fotelu niż nam dorosłym. 

Ceremonia na plaży jest również o wiele ciekawsza niż ta tradycyjna i maluchy na pewno zniosą ją o wiele lepiej, siedząc na piasku niż sztywnych ławkach kościoła, czy Urzędu Cywilnego. Dodatkowo niesamowitą radość sprawiają dzieciom zabawy na piaszczystej plaży i w hotelowych Aquaparkach. Atrakcje wyspy są dla nich dodatkową frajdą. W czasie ślubu zapewniamy profesjonalną obsługę animatora, który odciąży Was w tych wyjątkowych chwilach. Do dyspozycji dzieci są akcesoria zabawkowe i możliwość spędzenia czasu z profesjonalnym specjalistą od dobrej zabawy. Na plaży znajdują się palmowe gaje, które zapewnią kojący cień dla Was wszystkich.


A jeśli marzycie o tym, aby Wasze dziecko aktywnie uczestniczyło w ceremonii ślubnej, z przyjemnością przygotujemy koszyczek z płatkami kwiatów lub poduszeczkę na obrączki, którą Wasza pociecha może dumnie prezentować.
Mamy nadzieję, że udało się nam rozwiać Wasze wątpliwości, tak, abyście mogli w pełni cieszyć się całą rodziną tym pięknym wydarzeniem.

 
  • Udostępnij:

Sprawdź ofertę

 Ślub na Dominikanie Ślub na Mauritiusie
Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności