Ślub na Dominikanie formalności

romantyczne.com
 
Ślub na Dominikanie formalności
 

Dominikana to jedno z wymarzonych miejsc do organizacji ślubu na plaży. Wiele par marzy o ślubie na plaży , jednak to na Dominikanie znajdziemy najbardziej sprzyjający organizacji ślubów klimat.
Przede wszystkim formalności urzędowe nie trwają zbyt długo co oznacza, że od podjęcia decyzji do organizacji ślubu wystarczy miesiąc. Zdarza się, że organizowaliśmy śluby w jeszcze szybszym czasie, natomiast wymaga to perfekcyjnej współpracy przyszłej pary młodej z naszymi koordynatorami ślubnymi i stosunkowo nieskomplikowanej sytuacji prawnej nowożeńców.
Procedurą formalności urzędowych, łącznie z tłumaczeniem przysięgłym dokumentów i ich apostilowaniem w MSZ zajmuje się nasz koordynator. Jest to dodatkowy bezpłatny serwis, który wyróżnia nas na rynku i jest dużym ułatwieniem dla przyszłych nowożeńców, a naszej parze pozostaje jedynie dostarczenie dokumentów z Urzędu Stanu Cywilnego według przesłanego wykazu. 
Po ceremonii konieczne jest jeszcze zalegalizowanie związku w Urzędzie Stanu Cywilnego w Polsce i tutaj nie zostawiamy pary młodej, przygotowując niezbędne dokumenty i dbając o to aby zostały wspomnienia wspaniałych chwil a nie procedur administracyjnych.

 
  • Udostępnij:

Sprawdź ofertę

 Ślub na Dominikanie Ślub na Mauritiusie
Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności