Ślub na Dominikanie - 5 powodów dla których to idealne miejsce

romantyczne.com
 
Ślub na Dominikanie - 5 powodów dla których to idealne miejsce
 

Wspólnie zdecydowaliście już, że najważniejszy dzień Waszego życia będzie miał egzotyczną oprawę. Zaczynacie szukać idealnego kierunku, miejsca gdzie ślub będzie jak z bajki, a wypoczynek pozostanie w pamięci na długie lata. Sprawa wydaje się być prosta, w końcu na świecie jest tyle pięknych zakątków, rajskich plaż i zapierających dech w piersiach widoków. Ale czy na pewno?

Ślub na Dominikanie - 5 powodów dla których to idealne miejsce

Pierwsze trudności mogą pojawić się ze względu na dokumenty oraz formalne przygotowania do ślubu. Są miejsca na ziemi określane mianem raju jak np. Malediwy lecz niestety nie dające Polakom możliwości legalnego zawarcia związku małżeńskiego.

Kolejne przeszkody wydają się być prozaiczne – odległość. Wiele par marzy o ślubie na Hawajach. Lecz Ci co tam już byli mówią, że „dalej niż Hawaje to już tylko bliżej”

Ślub na Dominikanie - 5 powodów dla których to idealne miejsce

Sen z powiek może spędzać Wam także kwestia intymności i prywatności jaką zapewne chcielibyście tego dnia mieć zagwarantowaną. Jest tyle tropikalnych wysp na zorganizowanie pięknego ślubu jak np. Mauritius, Jamajka czy Kuba. Ale pamiętajcie, że uroczystość przygotowana na terenie hotelu, który wybierzecie również na swój wypoczynek nie zapewni Wam wymarzonej prywatności. Pozostali goście hotelowi z zaciekawieniem zachcą przyglądać się takiemu wydarzeniu. Jakże wtedy krępująca może stać się dla Was ta chwila, którą powinniście przeżywać tylko we dwoje.

Ślub na Dominikanie - 5 powodów dla których to idealne miejsce

Aby uniknąć tych niedogodności znaleźliśmy idealne miejsce na ślub – Dominikana. W 5 krótkich punktach przedstawimy Wam dlaczego ten wyjątkowy kraj jest tak magiczny i perfekcyjny na organizację ceremonii ślubnej.

  1. POGODA – Dominikana to kierunek całoroczny. Mieliśmy przyjemność organizować uroczystości ślubne w każdym miesiącu. Zawsze możemy liczyć na piękną pogodę i cudowną, egzotyczną oprawę dla naszych Młodych Par.
  2. FORMALNOŚCI – nie są skomplikowane, nie wymagają wielomiesięcznych przygotowań. Na przestrzeni kilku lat udało nam się wypracować z lokalnymi urzędnikami procedury, które są sprzyjające dla naszych Klientów. A finalnie śluby zarówno cywilne jak i kościelne (konkordatowe) są legalne i uznawane w Polsce.
  3. PRYWATNA PLAŻA – dysponujemy takim wyjątkowym, intymnym miejscem dla naszych Nowożeńców dzięki któremu te najważniejsze chwile w życiu przeżywają z dala od przypadkowych turystów. Cały dzień na prywatnej plaży tylko dla dwojga – czyż to nie brzmi kusząco?
  4. POLSKA OPIEKA – wiem jak ważne w tym dniu jest poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Dlatego dedykujemy polską opiekę dla każdej Młodej Pary. Koordynatorzy kompleksowo zajmują się przygotowaniami, a także towarzyszą Wam w tym najważniejszym dniu.
  5. BAZA HOTELOWA – bogata oferta hoteli na naprawdę dobrym poziomie powoduje, że możemy zaproponować coś wyjątkowego nawet dla najbardziej wymagających Klientów. A mnogość obiektów sprawia, że znajdziemy również coś na każdą kieszeń

Zapraszamy do Dominikany!

Ślub na Dominikanie - 5 powodów dla których to idealne miejsce

 
  • Udostępnij:

Sprawdź ofertę

 Ślub na Dominikanie Ślub na Mauritiusie
Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności