Roztańczona Dominikana

romantyczne.com
 
Roztańczona Dominikana
 

„Chciałabym bardzo podziękować najlepszemu biuro na świecie Tropical Sun za zorganizowanie nam cudownych wakacji. Pomimo tego ze mieliśmy na początku skomplikowany wyjazd (mieliśmy mieć na własną rękę) ...zaplanowany przez inną osobę która oprócz tego że kupiła nam bilet na z resztą sobie nie poradziła. To właśnie Tropical Sun zaopiekował się nami. Pani Kasia i Pani Malwina dały z siebie wszystko ponad normę abyśmy bez stresu mieli super pobyt. Cały czas kontakt z dziewczynami , interesowały się czy wszystko jest ok. Również wycieczki fakultatywne z tym biurem to sama przyjemność ,przewodniczki Gosia i Ula to mistrzynie w swoim fachu. A i jeszcze Romek on tez zadbał o wszystko byśmy byli zadowoleni i perfekcyjnie poprowadził naszą ceremonię ślubną.
Jedyny minus tego wyjazdu to to, że był za krótki.. będziemy kochani tęsknić za Wami i czekamy na przyszłe wakacje które chcemy spędzić tylko z Wami.
Jesteście bezkonkurencyjni i brakuje słów żeby to opisać, trzeba to z Wami przeżyć żeby nas zrozumieć.”

Magdalena & Grzegorz

 
  • Udostępnij:

Sprawdź ofertę

 Ślub na Dominikanie Ślub na Mauritiusie
Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności