Najpiękniejszy dzień w życiu w Dominikanie

romantyczne.com
 
Najpiękniejszy dzień w życiu w Dominikanie
 

Hola!

12.06 - 19.06. Dominikana hotel Iberostar.
Ja to pewnie mniej znany jestem Państwu jednak moja Żona, od 14.06, Agnieszka - bardziej. Tak ja jak i Ona a także nasze dzieci chcemy wyrazić uznanie dla Państwa Firmy i jej pracowników Pani Malwiny Madzio, Magdy Zalewskiej i Krzysztofa Jachym.
Organizacja wyjazdu przez Panią Malwinę była perfekcyjna i skrupulatna. Dawała mojej Agnieszce i mi spokój i przekonanie, że wszystko będzie dopięte na ostatni guzik i jedyną rzeczą jaką ma się ona przejmować to suknia ślubna.
Przesympatyczny kontakt, zawsze kontakt, profesjonalny kontakt i jeszcze o nas miło napisała do Magdy Zalewskiej za której to przyczyną ślub nasz przebiegł w sposób wybiegający za horyzont naszych wyobrażeń!
Magda od razu stała się osobą bliską naszej rodzinie co przy okoliczności ślubu, roli Druhny i Druha było dla nas wypełnieniem wewnętrznych braków osób bliskich przy tej niezwykłej okoliczności.
Dzięki Magdzie stres związany ze ślubem przerodził się w świadome przeżywanie tego wzruszenia z jednoczesnym poczuciem przebywania w cudownym miejscu.
Mamy wrażenie, że Magda to nasza stara znajoma z podstawówki. Nikt kto nie lubi swojej pracy i nie ma takiej osobowości jak Magda nie jest w stanie dostarczyć takich odczuć!
No chyba, że Krzysiek Jachym O Krzyśku i wycieczkach z nim to już w Polsce legendy krążą. Każdy poleca, chwali i jest zachwycony! Spędziliśmy z Krzyśkiem 2 dni na wycieczkach... Mamajuana pycha!
Wartość artystyczna wycieczek 10 na 10! Tylko ktoś kto pokochał faktycznie ten kraj i tam mieszka jest w stanie tak opowiadać z takim zaangażowaniem i szczegółami o nim jak Krzysiek!
Dzieci lat 13 sztuk dwa pamiętają każdą ciekawostkę opowiedzianą przez Niego o miejscach w których byliśmy (Saona i Vida Dominikana). Gość który, mamy wrażenie, że zamienił krew polską na dominikańską!
Gratulujemy Tropical Sun umiejętności organizacji wspaniałych, wyjątkowych wyjazdów wakacyjnych jednak najbardziej gratulujemy Tropical Sun Malwiny! Magdy! i Krzyśka!
Jeśli Tropical Sun tworzą tacy ludzie to zazdrościmy Tropical Sun Załogi!

Dzięki Malwino!

Dzięki Madziu!

Dzięki Krzyśku! (Nastawiłem dziś mamajuane)

Do zobaczenia wkrótce!


Pozdrawiamy Aga, Natalia, Mikołaj, Iga, Grzesiek!

 
  • Udostępnij:

Sprawdź ofertę

 Ślub na Dominikanie Ślub na Mauritiusie
Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności