Idealny ślub na Karaibach

romantyczne.com
 
Idealny ślub na Karaibach
 

Idealny ślub na Karaibach

Moi Drodzy i wszyscy Ci którzy jeszcze się wahają na przeżycie Najcudowniejszego Dnia w Zyciu na przepięknych plażach w Rajskich klimatach. Właśnie dziś przysięgam Miłość memu mężowi i wciąż trzymają emocje. Ślub przygotowany profesjonalnie. Rezydenci do dyspozycji o każdej porze ciężko mi jeszcze pisać ale uwierzcie mi Cudowni Ludzie , przepiękne krajobrazy, pełen luz i ogrom szczęścia. Dziękuję z Całego serca całemu zespołowi Tropical Sun i pozdrawiamy serdecznie Marta, Cezar, Gabryś i Leo Gold Job Team Tropical Sun Tours.

Oczywiście to nie zdjęcie z gazety ☺ to naprawdę jest do zrealizowania dzięki fantastycznemu zespołowi Tropical Sun Tours ? Dziękujemy Wam jeszcze raz. Ceremonia fantastyczna spełniła nasze wszelkie oczekiwania i wyszła poza nie.

Marta i Cezary

 

Twój ślub za granicą

Marzy Ci się ślub tak cudowny, jak ceremonia Marty i Cezarego? Szczegóły naszej oferty sprawdzisz tutaj: romantyczny ślub za granicą.

 
  • Udostępnij:

Sprawdź ofertę

 Ślub na Dominikanie Ślub na Mauritiusie
Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności