Droga do ślubu marzeń… w 7 krokach

romantyczne.com
 
Droga do ślubu marzeń… w 7 krokach
 

 

Krok 1

Marzy Wam się ślub w Karaibskim klimacie? Chcecie dowiedzieć się jak to wygląda? Czujecie, że to coś, o czym zawsze marzyliście? Skontaktuj się z naszymi wedding plannerkami – Kasią i Malwiną,  które po wysłuchaniu Waszych potrzeb i marzeń, przygotują ofertę skrojoną specjalnie dla Was. 

Organizacja ślubu na Karaibach to przedsięwzięcie, które proponujemy rozpocząć około 2-6 miesiące przez planowaną datą uroczystości. 

Kontakt do naszych koordynatorów:

Katarzyna - +48 605 999 980 

Malwina - +48 575 77 44 20

 

Krok 2

Kolejnym etapem jest spotkanie lub rozmowa telefoniczna z jedną z naszych koordynatorek i uzgodnienie wszystkich praktycznych szczegółów związanych z organizacją ślubu na Karaibach - wybór hotelu, daty, miejsca oraz rodzaju ceremonii, a także podpisanie umowy. Dla nas ważne jest, aby rozpoznać Państwa potrzeby i poznać wizję uroczystości, tak, aby była ona dla Was idealna.

Polskojęzyczna opieka zarówno w Polsce jak i na Dominikanie zapewni Wam komfort i bezpieczeństwo.

Droga do ślubu marzeń… w 7 krokach - Dominikana

 

Krok 3

Następny etap obejmuje przygotowanie i przekazanie dokumentów, umożliwiających legalne zawarcie małżeństwa. 


Dokumenty dostarczają Państwo do nas (osobiście lub za pośrednictwem kuriera), a my podejmiemy kroki, aby przygotować je zgodnie z wymogami prawa za granicą. Dbamy o odpowiednie tłumaczenie u tłumacza przysięgłego oraz rozpoczynamy procedurę apostille w Ministerstwie Spraw Zagranicznych.

Dominikana - droga do ślubu marzeń… w 7 krokach

 

Krok 4

Twórcze rozmowy z naszymi koordynatorkami na temat ślubnych dekoracji, kwiatów oraz wszelkich dodatków do Waszej wymarzonej ceremonii tak aby przed wyjazdem wszystko było „dopięte na ostatni guzik”. Zapoznaj się z galerią naszych realizacji - https://romantyczne.com/galleries 

Droga do ślubu marzeń… w 7 krokach

 

Krok 5

Nadszedł ten wymarzony czas. Wyruszacie w piękną podróż na rajską, karaibską wyspę, a na miejscu czeka na Was nasz polskojęzyczny rezydent, który zaopiekuję się Wami podczas całego pobytu.


Polska opieka na Dominikanie pozwoli Wam na niemalże bezstresowe przygotowania do ślubu, a także zapewni komfort już od momentu opuszczenia samolotu.

 

Krok 6

Nastał ten wymarzony dzień i wzruszeni wypowiadacie to najważniejsze „SI ACCEPTO” w bajecznej, karaibskiej scenerii. Kiedy dla Was to czas wzruszeń oraz świętowania, nasz koordynator zadba o dekoracyjne detale i Wasze nastroje.

 

Krok 7

Legalizacja ślubu w Polsce – nasz koordynator przeprowadza niezbędne formalności.


Oferujemy Państwu wsparcie na każdym etapie tej pięknej podróży, jaką jest droga do Waszego wspólnego życia. Nasi koordynatorzy zrobią wszystko, aby ta niezwykła uroczystość była jednym z Waszych najpiękniejszych wspomnień. 


Jesteśmy po to, aby spełnić Wasze marzenie

Dominikana - droga do ślubu marzeń… w 7 krokach

 

Koordynator ślubny - Kasia i Malwina


Spełniamy marzenia o idealnym ślubie – specjaliści od romantycznych chwil.

 
  • Udostępnij:

Sprawdź ofertę

 Ślub na Dominikanie Ślub na Mauritiusie
Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności