Dominikana ślub - jaki miesiąc?

romantyczne.com
 
Dominikana ślub - jaki miesiąc?
 

Marzysz o niezwykłym, zapierającym dech w piersiach miejscu na ślub ?

Dominikana leżąca na morzu karaibskim to z pewnością jedyne w swoim rodzaju , bardzo osobliwe miejsce aby powiedzieć sobie TAK !!!

Ten tropikalny raj na ziemi ,pełny urokliwych zakątków i magicznych krajobrazów , niosący ze   sobą plaże z białym piaskiem , palmy czy błękitną wodę sprawi , że poczujesz się w tym wyjątkowym dniu jak w bajce…

Planując ceremonie zaślubin często martwimy  się o pogodę w tym jakże ważnym dla siebie dniu chcąc aby wszystko wypadło idealnie.

W przypadku Dominikany  i rejonu Punta Cana gdzie organizujemy wyjazdy i ceremonie nie ma potrzeby się tym martwić .  Zaletą tego miejsca jest ciepły klimat subtropikalny , który pozwala nam cieszyć się piękną, słoneczną pogodą przez cały rok.

Przeszukując źródła internetowe , sprawdzając różne prognozy pogodowe dotyczące tego kierunku możemy znaleźć niepokojące informację mówiące o opadach deszczu. Nie warto się nimi sugerować  ponieważ dotyczą one całej Dominikany i opisują także górzyste rejony wyspy. Dodatkowo wspominają one o częstotliwości a nie długości opadów , co w naszym przypadku ma zasadnicze znaczenie.

Jeżeli w rejonie Punta Cana pada to najczęściej są to krótkotrwałe , przelotne opady , trwające około 30 min, które nie zniszczą nam humoru i pozwolą cieszyć się szybko wychodzącym na nowo zza chmur słońcem. Warta zaznaczyć, że taki deszcz nie ma większego wpływu na temperaturę, więc można śmiało popijać drinki w basenie czekając na słońce.

Temperatury w Dominikanie wahają się przeciętnie od 26 do 32 stopni Celsjusza.

Łatwo więc wywnioskować , że miesiąc nie jest istotny na wyjazd do tego pięknego miejsca. W przypadku planowania ślubu mamy dzięki temu swobodę wyboru gdyż nic poza naszym czasem wolnym nas nie ogranicza. Możemy zasugerować się w pełni sobą gdyż każdy wybór co do terminu będzie trafiony.

Warto wspomnieć , że cała nasza wiedza dotycząca pogody nie pochodzi z Internetu bądź innych źródeł . Pojawiamy się tam często na różnego rodzaju wizytacjach a nasi rezydenci mieszkają tam na stałe już od wielu lat .

Dzięki temu nasza wiedza dotycząca tamtejszego klimatu bazuję na naszych prawdziwych doświadczeniach oraz na zdaniu ludzi , których dobrze znamy i możemy zaufać .

Wszystko to sprawia, że wybierając Dominikanę jako miejsce ślubu mogą Państwo spokojnie z naszą pomocą i dużym zaangażowaniem, nie myśląc o pogodzie, zająć się organizacją swego wymarzonego ślubu na Tropikalnej nieziemskiej wyspie!!!

 
  • Udostępnij:

Sprawdź ofertę

 Ślub na Dominikanie Ślub na Mauritiusie
Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności