Dominikana - Doskonała na ślub

romantyczne.com
 
Dominikana - Doskonała na ślub
 

„Szanowni Państwo!


W imieniu własnym, męża oraz naszych rodzin i przyjaciół chcielibyśmy serdecznie podziękować Państwu za organizację najpiękniejszego dnia w naszym życiu. To co zrobił Państwa team to już nie tylko doskonała i profesjonalna robota, ale totalna magia. Mają Państwo naprawdę wyjątkowy zespół mega kreatywnych i kompetentnych ludzi, którzy dzięki swojej pasji i zaangażowaniu potrafią dokonać cudów. Bardzo dziękujemy Pani Malwinie dzięki której totalnie na luzie przebrnęliśmy przez etap planowania, uniknęliśmy stresu związanego z organizacją i która tak naprawdę swoim podejściem i profesjonalizmem przekonała nas do tego pomysłu :) Ogromne podziękowania dla Klaudii i Romka, to co zrobiliście na miejscu to po prostu kosmos, dziękujemy z całego serca, było lepiej niż sobie wymarzyliśmy. Nie możemy również nie wspomnieć o Uli z którą mieliśmy ogromną przyjemność spędzić trochę czasu na wycieczkach i dzięki której były one wyjątkowe i niezapomniane. Bardzo mądra dziewczyna o ogromnym sercu :)
Jeszcze raz bardzo, bardzo dziękujemy, życzymy wielu pięknych chwil, mnóstwa satysfakcji z wykonywanej pracy a szefostwu powodzenia w biznesie który opiera się właśnie na takich ludziach.”

Wspaniali ludzie i doskonała organizacja. Zarówno jeśli chodzi o nasz najważniejszy dzień w życiu jak i świetnie przygotowane wycieczki.

Wszystko na najwyższym poziomie, gorąco polecam

 

Renata & Rafał

 
  • Udostępnij:

Sprawdź ofertę

 Ślub na Dominikanie Ślub na Mauritiusie
Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności