Dekoracje ślubów na plaży

romantyczne.com
 
Dekoracje ślubów na plaży
 

Zieleń bujnych roślin, biel delikatnego piasku, lazur krystalicznej wody i błękit nieba jest podstawą doskonałej dekoracji ceremonii ślubnych. Ale jak to się mówi nigdy nie jest tak dobrze, żeby nie mogło być lepiej i tutaj do gry wchodzą nasi koordynatorzy ślubni.

Wraz z para młodą zaczynamy od wyboru dominującego koloru i wyboru stylu dekoracji ceremonii. Od oczekiwań par zależy czy efektem będzie klasyczna elegancja z delikatnie przystrojonym bambusowym gazebo, bardzo bogaty w detale styl tiffany czy też nie ujęta w żadne ramy dekoracja, powstała na indywidualne zamówienie naszych klientów.

dekoracje ślubów na plaży - Dominikana

Doskonale wiemy jak ważne są szczegóły i z doświadczenia wiemy, które elementy są istotne aby efekt końcowy spełniał, a często przekraczał oczekiwania naszych klientów.

Kieliszki do szampana, buteleczki do symbolicznej ceremonii piasku, egzotyczne muszle, starannie przygotowane bukiety czy torty weselne nadają charakteru i jakości naszym dekoracjom. 

Sprawdź naszą ofertę: śluby za granicą i pozwól nam stworzyć wyjątkową ceremonię ślubną!

 
  • Udostępnij:

Sprawdź ofertę

 Ślub na Dominikanie Ślub na Mauritiusie
Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności