Czy formalności mogą przyćmić piękno ślubu na plaży?

romantyczne.com
 
Czy formalności mogą przyćmić piękno ślubu na plaży?
 

Ślub na Dominikanie to niezaprzeczalnie piękne doświadczenie, jednak wymaga trochę uwagi i pochylenia się nad sprawami urzędowymi, aby niepotrzebne komplikacje nie przyćmiły Waszego szczęścia. Warto pamiętać, że Dominikana nie należy do Unii Europejskiej, co wiąże się z obowiązkiem odpowiedniego przygotowania dokumentów przed ślubem cywilnym. 

Spotkaliśmy się z klientami, którzy posiadali trudności z organizacją ślubu na Dominikanie, tak, aby był on ważny. Faktycznie, brak wiedzy i doświadczenia mogą być bardzo uciążliwe w kwestii prawnej, a trudno oczekiwać ich od nowożeńców, zatroskanych o wiele innych, ważnych spraw. Nie wszyscy profesjonalni organizatorzy oferują odpowiednie przygotowanie i legalizacje dokumentów. My, w trosce o młode pary i w oparciu o własne doświadczenie proponujemy swoją pomoc. 

Aby ślub zawarty na Dominikanie był ważny, należy najpierw odpowiednio przygotować wszystkie dokumenty. Po pierwsze należy pobrać dokumentacje formalną w Urzędzie Stanu Cywilnego w Polsce. Nasz koordynator podpowie Państwo jakie dokumenty są potrzebne oraz co zrobić, aby ograniczyć wizytę do jednej, co oszczędzi Państwa czas i energie. Następnie, dokumenty te wymagają odpowiedniego tłumaczenia przysięgłego, aby nie straciły swojej ważności. Zajmuje się tym nasz tłumacz, zgodnie z wymogami i ustaleniami z urzędnikami na Dominikanie i w Polsce. Pozwala to ograniczyć Państwa stres i pieniądze oraz zapewnia formalną poprawność. Kolejną kwestią jest nadanie klauzuli apostille dokumentom w Ministerstwie Spraw Zagranicznych w Warszawie. Nasz koordynator dba o to, aby przebiegało to sprawnie i nie musieli Państwo wielokrotnie jeździć w tym celu do Ministerstwa, co jest szczególnie ważne, jeśli mieszkają Państwo za granicą, lub są osobami, ceniącymi własny czas. Jak widać samo przygotowanie dokumentów jest wymagające zarówno pod względem formalnym, jak i czasowym, dlatego oferujemy Państwu naszą pomoc, doświadczenie i zaangażowanie, aby zdjąć z Państwa ten ciężar. 
Zajmujemy się również legalizacją dokumentów potwierdzających zawarcie związku na Dominikanie. Można podzielić ten proces na pięć niezwykle ważnych etapów, rozpoczynający się już po samym ślubie na Dominikanie. Bardzo ważne jest, aby żadnego nie pominąć oraz nie zaniedbać, gdyż może skutkować to późniejszymi komplikacjami. Dlatego, na miejscu z Państwem, jest nasz koordynator, który dba o to, aby wszelkie dokumenty były ważne i zgodne z dokumentami polskimi. Następnie koordynator w Polsce wspiera Państwa z wszelkimi formalnościami na miejscu i pomaga uzyskać wydanie aktu małżeństwa zupełnego w Urzędzie Stanu Cywilnego w Polsce. 

Dzięki wieloletniej pracy w tej branży posiadamy doświadczenie niezbędne do prawidłowego i profesjonalnego przeprowadzenia tego procesu, zatrudniamy tłumacza przysięgłego, który jest specjalistą w zakresie tłumaczenia dokumentów ślubnych, utrzymujemy kontakt z urzędnikami, a także jesteśmy na bieżąco ze zmieniającymi się przepisami. Wszystko to w trosce o Państwa spokój ducha i prawidłowy przebieg ceremonii na każdej płaszczyźnie, a w szczególności formalnej. 

 
  • Udostępnij:

Sprawdź ofertę

 Ślub na Dominikanie Ślub na Mauritiusie
Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności